Aktualności z życia szkoły, kadra, osiągnięcia, historia, gazetka szkolna, publikacje

JESTEŚMY W FINALE

20170406_123719Nasza drużyna unihokeistek rozegrała fascynujące a zarazem bardzo ciężkie mecze w 1/2 finału Gimnazjady w Kunicach, tym samym awansując jako jedna z dwóch najlepszych drużyn do FINAŁU WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO !!! Już po raz drugi nasza szkoła będzie walczyć o miejsce na podium. Trzy lata temu w Brójcach zdobyliśmy brąz. Trzymajcie kciuki, a i modlitwa się przyda. Można powiedzieć, że UNIHOKEJ KORONNĄ DYSCYPLINĄ NASZEJ SZKOŁY !!!

Agnieszka Skibicka

Szybki kontakt

Zespół Szkół w Tuplicach
Publiczne Gimnazjum im. Unii Europejskiej
ul. Daszyńskiego 1
68-219 Tuplice
tel. 68 3625337
sekretariat - gimtuplice@interia.pl

redakcja strony internetowej
d.wypych@edu.tuplice.pl

Dziennik elektroniczny
Dziennik elektroniczny
SKKT Tuplice

Szkolny Klub Krajoznawczo-Turystyczny

Szkolna Platforma Edukacyjna
Szkolna Platforma Edukacyjna
Szkoła Promująca Zdrowie
Szkoła Odkrywców Talentów