Aktualności z życia szkoły, kadra, osiągnięcia, historia, gazetka szkolna, publikacje

Andrzejki 2016

30.11.2016r. Samorząd Uczniowski przygotował zabawy andrzejkowe. Dwie czarownice (zagrane przez Wiktorię Macioszczyk i Anię Werther) przypomniały tradycję wróżb andrzejkowych i  zabrały nas w magiczny świat.  Przy wejściu do sali każdy uczeń losował numerek. Podczas zabawy czarownice losowały numery i każdy miał możliwość wzięcia udziału w jednej wróżbie.  Wyjątkowy klimat stworzyły palące się świeczki oraz dekoracja sali.

Szybki kontakt

Zespół Szkół w Tuplicach
Publiczne Gimnazjum im. Unii Europejskiej
ul. Daszyńskiego 1
68-219 Tuplice
tel. 68 3625337
sekretariat - gimtuplice@interia.pl

redakcja strony internetowej
d.wypych@edu.tuplice.pl

Dziennik elektroniczny
Dziennik elektroniczny
SKKT Tuplice

Szkolny Klub Krajoznawczo-Turystyczny

Szkolna Platforma Edukacyjna
Szkolna Platforma Edukacyjna
Szkoła Promująca Zdrowie
Szkoła Odkrywców Talentów