Elektroniczny nabór do szkół średnich.

UWAGA !!!

UCZNIOWIE I RODZICE KLAS TRZECICH GIMNAZJUM

W związku z uruchomieniem systemu naboru elektronicznego do szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Żarskiego informuję, że kandydaci do szkół będą mogli zakładać konta w systemie od dnia 9.05.2016 r. godz. 8.00 do dnia 10.06.2016r. do godz. 15.00 pod adresem powiatzarski.edu.com.pl lub przez stronę internetową powiatuwww.powiatzary.plzakładka ?Nabór do szkół ponadgimnazjalnych?.

Ponadto pragnę przypomnieć, że każdy uczeń, który założy sobie konto do którego otrzyma login i hasło, w systemie wpisuje dane rodziców oraz swoje
i wybiera sobie trzy szkoły do których ewentualnie chciałby się dostać
( szkoła pierwszego, drugiego i trzeciego wyboru). Po weryfikacji wszystkich danych przez kandydata system wygeneruje podanie, które należy wydrukować i złożyć w sekretariacie szkoły pierwszego wyboru.

(Uczeń nie musi składać trzech podań!!!)

W dniach od 24.06.2016 r. do 28.06.2016 r. do godz. 15.00 uczniowie powinni uzupełnić wcześniej złożony wniosek o świadectwo ukończenia gimnazjum oraz zaświadczenie o wynikach egzaminu gimnazjalnego.

Jednocześnie informuję, że uczniowie muszą posiadać aktualne legitymacje szkolne, żeby wykupić bilet miesięczny.