Aktualności z życia szkoły, kadra, osiągnięcia, historia, gazetka szkolna, publikacje

Historia na wesoło

1C6.tmpOstatnio w naszej szkole mieliśmy nową atrakcję : “Dzień Historii w Szkole”.  Pomysł nowatorski i ciekawy. Nad całością czuwała ekipa naszych historyków w składzie: p. Renata Marcinkowska, p. Piotr Haracz i p. Tomasz Paluszkiewicz. Organizację tego dnia powierzono klasie I a. Uczniowie mieli za zadanie przebrać się za dowolne postacie historyczne z odpowiedniej epoki. Klasy I – starożytność , klasy II – nowożytność natomiast klasy III – współczesność. Tego dnia odbył się również quiz historyczny dla wszystkich uczniów gimnazjum. Osoby z najlepszymi wynikami otrzymały oceny bardzo dobre z historii. Ten nowy pomysł wszystkim się podobał 😉

Szybki kontakt

Zespół Szkół w Tuplicach
Publiczne Gimnazjum im. Unii Europejskiej
ul. Daszyńskiego 1
68-219 Tuplice
tel. 68 3625337
sekretariat - gimtuplice@interia.pl

redakcja strony internetowej
d.wypych@edu.tuplice.pl

Dziennik elektroniczny
Dziennik elektroniczny
SKKT Tuplice

Szkolny Klub Krajoznawczo-Turystyczny

Szkolna Platforma Edukacyjna
Szkolna Platforma Edukacyjna
Szkoła Promująca Zdrowie
Szkoła Odkrywców Talentów