Aktualności z życia szkoły, kadra, osiągnięcia, historia, gazetka szkolna, publikacje

Bawarska rzeczywistość…

Dnia 6 listopada 2015 r. o godz. 8:15  w naszej szkole, po raz pierwszy w tym roku szkolnym, zawitał zespół muzyczny z koncertem “Muzyka Europy, Bawaria i Tyrol”. Grali muzykę rodem z Alp. Również ich ubiór był charakterystyczny dla tego regionu: skórzane krótkie spodnie z szelkami, naciągnięte wysoko podkolanówki oraz kapelusz z piórkiem. Grane utwory wszystkim bardzo się podobały.  Całe gimnazjum z chęcią przyłączyło się do wspólnej zabawy.  Czekamy na więcej takich koncertów 😉

Szybki kontakt

Zespół Szkół w Tuplicach
Publiczne Gimnazjum im. Unii Europejskiej
ul. Daszyńskiego 1
68-219 Tuplice
tel. 68 3625337
sekretariat - gimtuplice@interia.pl

redakcja strony internetowej
d.wypych@edu.tuplice.pl

Dziennik elektroniczny
Dziennik elektroniczny
SKKT Tuplice

Szkolny Klub Krajoznawczo-Turystyczny

Szkolna Platforma Edukacyjna
Szkolna Platforma Edukacyjna
Szkoła Promująca Zdrowie
Szkoła Odkrywców Talentów