Aktualności z życia szkoły, kadra, osiągnięcia, historia, gazetka szkolna, publikacje

Lekcja bardzo obcego języka

Dnia 16 grudnia 2014 roku uczennice naszego gimnazjum Daria Czerniak i Natalia Iwaśkiewicz wzięły udział w XI Międzygimnazjalnej Sesji Językowej w Brodach. W tym roku tematem sesji była “Lekcja bardzo obcego języka”. Nasze uczennice zaprezentowały język arabski i hindi. Dziewczyny przygotowały ciekawe prezentacje o wybranych przez siebie językch, ciekawostki oraz zwroty i wyrażenia. Pozostali uczestnicy wybrali język łaciński, hiszpański, rumuński, chorwacki, łużycki,rosyjski, ukraiński, japoński, chiński, koreański, esperanto, a nawet język zwierzęcy. Było naprawdę ciekawie.

Danuta Rudzka-Dziobek

Szybki kontakt

Zespół Szkół w Tuplicach
Publiczne Gimnazjum im. Unii Europejskiej
ul. Daszyńskiego 1
68-219 Tuplice
tel. 68 3625337
sekretariat - gimtuplice@interia.pl

redakcja strony internetowej
d.wypych@edu.tuplice.pl

Dziennik elektroniczny
Dziennik elektroniczny
SKKT Tuplice

Szkolny Klub Krajoznawczo-Turystyczny

Szkolna Platforma Edukacyjna
Szkolna Platforma Edukacyjna
Szkoła Promująca Zdrowie
Szkoła Odkrywców Talentów