Aktualności z życia szkoły, kadra, osiągnięcia, historia, gazetka szkolna, publikacje

DIETETYK

Dietetyk Dnia 11 grudnia 2014 r. w naszej szkole odbyło się spotkanie z Panią Justyną Berestecką z Centrum Dietetycznego Natur-House w Żarach. Uczniowie otrzymali wiele cennych wskazówek dotyczących zasad zdrowego odżywiania m.in. że należy jeść pięć pełnowartościowych posiłków dziennie, jakie produkty powinny znaleźć się na talerzu ucznia i czego powinno się unikać. Dodatkowo uczniowie otrzymali materiały informujące o zdrowym odżywianiu.

Dziękujemy Pani Justynie Beresteckiej za przybycie i poświęcony nam czas.

Szybki kontakt

Zespół Szkół w Tuplicach
Publiczne Gimnazjum im. Unii Europejskiej
ul. Daszyńskiego 1
68-219 Tuplice
tel. 68 3625337
sekretariat - gimtuplice@interia.pl

redakcja strony internetowej
d.wypych@edu.tuplice.pl

Dziennik elektroniczny
Dziennik elektroniczny
SKKT Tuplice

Szkolny Klub Krajoznawczo-Turystyczny

Szkolna Platforma Edukacyjna
Szkolna Platforma Edukacyjna
Szkoła Promująca Zdrowie
Szkoła Odkrywców Talentów