Aktualności z życia szkoły, kadra, osiągnięcia, historia, gazetka szkolna, publikacje

Otrzęsiny 2014

pb050146 Dnia  5 listopada 2014 r. w naszym gimnazjum odbyły się otrzęsiny klas pierwszych. Samorząd uczniowski z pomocą opiekunów przygotował zabawne konkurencje w których rywalizowały nasze “kociaki”.  Piecze nad zabawą trzymały królowe:  p. Danuta Rudzka- Dziobek oraz p. Joanna Lewandowska- Gajda. Zmagania klas zakończyły się remisem. Klasy otrzymały “CERTYFIKAT GIMNAZJALISTY”  Publicznego Gimnazjum im. Unii Europejskiej. Wszyscy świetnie się bawili i długo będą wspominać ten dzień.

Szybki kontakt

Zespół Szkół w Tuplicach
Publiczne Gimnazjum im. Unii Europejskiej
ul. Daszyńskiego 1
68-219 Tuplice
tel. 68 3625337
sekretariat - gimtuplice@interia.pl

redakcja strony internetowej
d.wypych@edu.tuplice.pl

Dziennik elektroniczny
Dziennik elektroniczny
SKKT Tuplice

Szkolny Klub Krajoznawczo-Turystyczny

Szkolna Platforma Edukacyjna
Szkolna Platforma Edukacyjna
Szkoła Promująca Zdrowie
Szkoła Odkrywców Talentów