Aktualności z życia szkoły, kadra, osiągnięcia, historia, gazetka szkolna, publikacje

Wyjazd do kina klas I.

miasto Wrześniowy wyjazd do kina na  “Miasto 44”  zostanie na długi czas w naszej pamięci. Prace nad filmem rozpoczęły się osiem lat temu, sama realizacja zajęła dwa lata i pochłonęła budżet 25 milionów złotych. “Miasto 44” odarte jest z gloryfikacji Powstania, które zostaje przepuszczone przez filtr hollywoodzkiej produkcji na najwyższym poziomie. Film to istna intensyfikacja doznań, a na ekranie dużo się dzieje. Mogliśmy zobaczyć i praktycznie przeżyć okropieństwa wojny ? śmierć i apokalipsa we wszystkich możliwych odsłonach. Nigdy więcej wojen cieszmy się każdym dniem i pamiętajmy o tym, że każda wojna sieje zamęt, ból, okrucieństwo i niewyobrażalny smutek.

Szybki kontakt

Zespół Szkół w Tuplicach
Publiczne Gimnazjum im. Unii Europejskiej
ul. Daszyńskiego 1
68-219 Tuplice
tel. 68 3625337
sekretariat - gimtuplice@interia.pl

redakcja strony internetowej
d.wypych@edu.tuplice.pl

Dziennik elektroniczny
Dziennik elektroniczny
SKKT Tuplice

Szkolny Klub Krajoznawczo-Turystyczny

Szkolna Platforma Edukacyjna
Szkolna Platforma Edukacyjna
Szkoła Promująca Zdrowie
Szkoła Odkrywców Talentów