Aktualności z życia szkoły, kadra, osiągnięcia, historia, gazetka szkolna, publikacje

Pierwszy Dzień Wiosny

Dnia 21 marca 2014r.  młodzież z  naszego Gimnazjum świętowała przyjście wiosny. Uczniowie klas I-III mieli za zadanie zrobić “Klasową Marzannę”, przebrać 2 uczniów za wylosowany wcześniej styl mody oraz zaprezentować się w bloku ” Mam Talent”. Zdobywcy I, II, III miejsca dnia 24 marca nie byli pytani oraz nie pisali niezapowiedzianych kartkówek. “WIOSNA, WIOSNA, WIOSNA ACH TO TY…”

Szybki kontakt

Zespół Szkół w Tuplicach
Publiczne Gimnazjum im. Unii Europejskiej
ul. Daszyńskiego 1
68-219 Tuplice
tel. 68 3625337
sekretariat - gimtuplice@interia.pl

redakcja strony internetowej
d.wypych@edu.tuplice.pl

Dziennik elektroniczny
Dziennik elektroniczny
SKKT Tuplice

Szkolny Klub Krajoznawczo-Turystyczny

Szkolna Platforma Edukacyjna
Szkolna Platforma Edukacyjna
Szkoła Promująca Zdrowie
Szkoła Odkrywców Talentów