Przegląd kolęd i pastorałek “Kolędować Małemu…”

festiwal_gim Trwając ciągle w atmosferze Świąt Bożego Narodzenia 2 stycznia 2014 roku zebraliśmy się, by wysłuchać kolęd i pastorałek, które wyrażają naszą miłość do dzieciątka Jezus. Nasze kolędowanie rozpoczęliśmy od wspólnego zaśpiewania kolędy “Wśród nocnej ciszy”. W przeglądzie zaprezentowalo się 25 wykonawców – indywidualnie lub zespołowo. Jury w składzie: p.Maria Madczak, p.Czesław Ceglarz, p.Piotr Haracz miało problem z wybraniem zwycięzców, bo wszyscy uczestnicy byli bardzo dobrze przygotowani. Zwycięzcy w poszczególnych grupach:

1miejsce-Szmigielska Andżelika kl.IIIb,
2miejsce-Polak Natalia kl.I
3miejsce- zespół uczniów z kl.Ib.

Nasze kolędowanie zakończyliśmy kolędą” Pójdźmy wszyscy do stajenki”, którą wykonał zespół nauczycieli pod przewodnictwem pani dyrektor Małgorzaty Polak.