DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH

Dzień języków obcychDnia 21.01 2014r. W naszym gimnazjum odbył się DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH. Uczniowie witali się i żegnali z nauczycielami w językach wylosownych przez swoje klasy- po hiszpańsku, francusku, angielsku, portugalsku i po włosku. Na czwartej godzinie lekcyjnej uczniowie przedstawili scenki, które pokazały, że ludziom nieznającym języków obcych żyje się trudniej. Szczególnie, gdy znajdują się za granicą i muszą radzić sobie w sytuacjach dnia codziennego.
W przerwach podczas przedstawiania scenek wystąpiły uczennice Aleksandra Kowalska z klasy IIIA oraz Wiktoria Ptak z klasy IVB, które przepięknie zaśpiewały piosenki w języku angielskim.
Dzień był bardzo udany i mamy nadzieję, że teraz z jeszcze większym zapałem wszyscy bedą się uczyć języków obcych.

Danuta Rudzka-Dziobek

Jolanta Ziemianin-Lellek