Aktualności z życia szkoły, kadra, osiągnięcia, historia, gazetka szkolna, publikacje

OTRZĘSINY

imag2393 7 października 2013 roku będzie zapamiętany w naszej szkole w szczególności przez klasy pierwsze. W tym dniu odbyły się OTRZĘSINY! Nie mniej jednak wydaje nam się, że bardziej zapamiętany będzie zapach imprezy niż cała oprawa:) Młode kociaki bawiły się wybornie zmagając się z różnymi konkurencjami, niekoniecznie łatwymi…dali radę i jesteśmy z nich dumni! W nagrodę zostali oficjalnie przyjęci w poczet uczniów gimnazjum a pani dyrektor symbolicznie obcięła im ogonki.

Beata Kloc
Agnieszka Skibicka

Szybki kontakt

Zespół Szkół w Tuplicach
Publiczne Gimnazjum im. Unii Europejskiej
ul. Daszyńskiego 1
68-219 Tuplice
tel. 68 3625337
sekretariat - gimtuplice@interia.pl

redakcja strony internetowej
d.wypych@edu.tuplice.pl

Dziennik elektroniczny
Dziennik elektroniczny
SKKT Tuplice

Szkolny Klub Krajoznawczo-Turystyczny

Szkolna Platforma Edukacyjna
Szkolna Platforma Edukacyjna
Szkoła Promująca Zdrowie
Szkoła Odkrywców Talentów