Aktualności z życia szkoły, kadra, osiągnięcia, historia, gazetka szkolna, publikacje

KOMUNIKAT

Szanowni Rodzice

Informujemy , że nowe kotły centralnego ogrzewania zostaną zainstalowane w Zespole Szkół w Tuplicach 14 października. Nadal więc prosimy o cieplejsze ubieranie dzieci. W związku z optymistycznymi prognozami pogody nie przewidujemy konieczności zawieszenia zajęć lekcyjnych w przyszłym tygodniu. Liczymy się jednak z taką możliwością w razie ochłodzenia. O ewentualnej decyzji dotyczącej zawieszenia zajęć zostaną Państwo powiadomieni.

Szybki kontakt

Zespół Szkół w Tuplicach
Publiczne Gimnazjum im. Unii Europejskiej
ul. Daszyńskiego 1
68-219 Tuplice
tel. 68 3625337
sekretariat - gimtuplice@interia.pl

redakcja strony internetowej
d.wypych@edu.tuplice.pl

Dziennik elektroniczny
Dziennik elektroniczny
SKKT Tuplice

Szkolny Klub Krajoznawczo-Turystyczny

Szkolna Platforma Edukacyjna
Szkolna Platforma Edukacyjna
Szkoła Promująca Zdrowie
Szkoła Odkrywców Talentów