Aktualności z życia szkoły, kadra, osiągnięcia, historia, gazetka szkolna, publikacje

Dzień Chłopaka

imag1147a 30 września 2013 roku w naszej szkole obchodziliśmy “Dzień Chłopaka”. Z tej okazji uczennice gimnazjum klas I-III przygotowały apel dla męskiej części naszej szkoły w którym było wiele atrakcji. Na przykład było czesanie koleżanki wg zdjęcia na którym widniała piękna nasza piosenkarka DODA, był quiz dotyczący damskich rzeczy, czyli np. do czego służy zalotka, eyeliner, itp. Było również odgadywanie marek samochodów po znaczkach firmowych i drużyn piłkarskich skąd pochodzą. Wszystkim chłopakom bardzo gratulujemy ogromnej wiedzy i życzymy wszystkiego dobrego!

Beata Kloc
Agnieszka Skibicka

Szybki kontakt

Zespół Szkół w Tuplicach
Publiczne Gimnazjum im. Unii Europejskiej
ul. Daszyńskiego 1
68-219 Tuplice
tel. 68 3625337
sekretariat - gimtuplice@interia.pl

redakcja strony internetowej
d.wypych@edu.tuplice.pl

Dziennik elektroniczny
Dziennik elektroniczny
SKKT Tuplice

Szkolny Klub Krajoznawczo-Turystyczny

Szkolna Platforma Edukacyjna
Szkolna Platforma Edukacyjna
Szkoła Promująca Zdrowie
Szkoła Odkrywców Talentów