DEN

20131011_10420011 października 2013 roku z okazji Dnia Edukacji Narodowej Samorząd Uczniowski przygotował apel pt.|”SOWY 2013″. Nauczyciele otrzymali statuetki, które wręczane były przez znane osobistości z kraju i z zagranicy. Nasze skromne progi odwiedził między innymi Janosik, Einstain, Kaya, rodzina Boskich, Maryla Rodowicz, Andrzej Gołota, Picasso…ach było ich tylu. Ale gwoździem programu i tak była wizyta naszego prezydenta Bronisława Komorowskiego z obstawą! Oczywiście nasi uczniowie rewelacyjnie odgrywali nadane im role, bo przecież to rewelacyjni aktorzy. Obchody DEN urozmaicił również występ kółka teatralnego pod opieką p. Jadwigi Zaborowskiej oraz pokaz taneczny na stepach przygotowany przez p. Agnieszkę Skibicką. Nie obeszło się bez życzeń i tradycyjnego kwiatka. Uroczystość przebiegła w radosnej atmosferze. Była okazją do wyrażenia wdzięczności dla wszystkich nauczycieli za okazywane serce i siane ziarno wiedzy.

Beata Kloc
Agnieszka Skibicka