Konkurs “Nowoczesna szkoła”

Zapraszamy do głosowania na Zespół Szkół w Tuplicach.
Szkoła zgłosiła się do konkursu “Nowoczesna szkoła”, który organizuje Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa. Konkurs polega na uzasadnieniu na co w szkole wydana byłaby kwota 25000 zł.

Nasza szkoła chciałaby wykonać naprawę całego dachu wraz z zakupem rynien lub zakupić komputery z oprogramowaniem do każdej klasy lekcyjnej.

Po weryfikacji przeszyliśmy do drugiego etapu polegającego na zebraniu przez szkołę największej liczby głosów. Nagrodą za I miejsce jest 25000 zł, za II miejsce 15000 zł, a za III miejsce 10000 zł.

Głosowanie za pośrednictwem SMS odbędzie się w okresie od dnia 23.09.2013r. do dnia 20.10.2013r. Zachęcamy do głosowania na naszą szkołę rodziców, dzieci, nauczycieli i sympatyków naszej szkoły. W treści SMS prosimy wpisać NAU.080 i wysłać na numer 72240. Koszt jednego SMS to 2,46 zł brutto.

Zachęcamy do głosowania i dziękujemy za oddane głosy.

Szczegóły konkursu i ranking szkół na stronie http://konkurs.nau.pl