Aktualności z życia szkoły, kadra, osiągnięcia, historia, gazetka szkolna, publikacje

“Rzeczpospolita w XVI wieku”

Konkurs Jasień 2013     Dnia 7 czerwca 2013 roku odbył się konkurs historyczny poświęcony tematyce związanej z dziejami Rzeczpospolitej w XVI wieku. Gospodarzem zmagań było Gimnazjum w Jasieniu. Naszą szkołę reprezentowali: Andżelika Szmigielska, Jacek Chróściel i Maksymilian Kardasz. Uczniowie zmierzyli się z datami, pojęciami, rozpoznawali na obrazach postacie, wydarzenia i to wszystko na czas. Po dokonaniu ostatecznych podliczeń nasi reprezentanci uplasowali się na drugim miejscu. Gratulujemy.

Renata Marcinkowska, Tomasz Paluszkiewicz

Szybki kontakt

Zespół Szkół w Tuplicach
Publiczne Gimnazjum im. Unii Europejskiej
ul. Daszyńskiego 1
68-219 Tuplice
tel. 68 3625337
sekretariat - gimtuplice@interia.pl

redakcja strony internetowej
d.wypych@edu.tuplice.pl

Dziennik elektroniczny
Dziennik elektroniczny
SKKT Tuplice

Szkolny Klub Krajoznawczo-Turystyczny

Szkolna Platforma Edukacyjna
Szkolna Platforma Edukacyjna
Szkoła Promująca Zdrowie
Szkoła Odkrywców Talentów