Aktualności z życia szkoły, kadra, osiągnięcia, historia, gazetka szkolna, publikacje

Wystawa prac malarskich

imag1493 07 maja 2013 r. w ramach projektu edukacyjnego grupa pani Jadwigi Zaborowskiej przygotowała wystawę prac malarskich, zawierających motyw miłości. Uczniowie zbierali materiały, korzystając z różnych źródeł informacji. Następnie posegregowali wyniki swojej pracy, by pokazać, że miłość niejedno ma imię. W malarstwie można dostrzec różne jej odmiany np. miłość do Boga, do Ojczyzny, do sztuki, miłość matczyna, braterska, romantyczna. Na wystawie znalazł się również album z twórczością naszych gimnazjalistów. Były to wiersze i utwory prozatorskie oczywiście o miłości.
lider grupy Wacław Król

Szybki kontakt

Zespół Szkół w Tuplicach
Publiczne Gimnazjum im. Unii Europejskiej
ul. Daszyńskiego 1
68-219 Tuplice
tel. 68 3625337
sekretariat - gimtuplice@interia.pl

redakcja strony internetowej
d.wypych@edu.tuplice.pl

Dziennik elektroniczny
Dziennik elektroniczny
SKKT Tuplice

Szkolny Klub Krajoznawczo-Turystyczny

Szkolna Platforma Edukacyjna
Szkolna Platforma Edukacyjna
Szkoła Promująca Zdrowie
Szkoła Odkrywców Talentów