Aktualności z życia szkoły, kadra, osiągnięcia, historia, gazetka szkolna, publikacje

Rok Juliana Tuwima

sesja_hist_lit Dnia 17 maja 2013 roku nasze tegoroczne absolwentki, uczennice klasy III a, Justyna Nowakowska i Noemi Jaślanek pod opieką pani Julity Sarnowskiej-Sieńko pojechały do Łęknicy na II sesję historyczno-literacką. Reprezentowały tam nasze gimnazjum z świetnie przygotowaną prezentacją multimedialną: “Skamandryci w XX-leciu międzywojennym”. Otrzymały dyplomy i słownik, który przekazały dla naszej biblioteki szkolnej.

Jadwiga Zaborowska

Szybki kontakt

Zespół Szkół w Tuplicach
Publiczne Gimnazjum im. Unii Europejskiej
ul. Daszyńskiego 1
68-219 Tuplice
tel. 68 3625337
sekretariat - gimtuplice@interia.pl

redakcja strony internetowej
d.wypych@edu.tuplice.pl

Dziennik elektroniczny
Dziennik elektroniczny
SKKT Tuplice

Szkolny Klub Krajoznawczo-Turystyczny

Szkolna Platforma Edukacyjna
Szkolna Platforma Edukacyjna
Szkoła Promująca Zdrowie
Szkoła Odkrywców Talentów