Aktualności z życia szkoły, kadra, osiągnięcia, historia, gazetka szkolna, publikacje

Obchody Dnia Patrona Szkoły

imag1577 9 maja 2013 roku po raz pierwszy, z inicjatywy uczniów klasy III b, został zorganizowany pochód ku czci patrona naszego gimnazjum – Unii Europejskiej. Na trasie przemarszu znalazło się przedszkole, strażnica, stacja paliw i urząd gminy. W każdym z tych miejsc przedstawiciele klasy III b wręczali pamiątkowe flagi państw należących do Unii Europejskiej. Pomysł spodobał się wszystkim i mamy zamiar go kontynuować.

Szybki kontakt

Zespół Szkół w Tuplicach
Publiczne Gimnazjum im. Unii Europejskiej
ul. Daszyńskiego 1
68-219 Tuplice
tel. 68 3625337
sekretariat - gimtuplice@interia.pl

redakcja strony internetowej
d.wypych@edu.tuplice.pl

Dziennik elektroniczny
Dziennik elektroniczny
SKKT Tuplice

Szkolny Klub Krajoznawczo-Turystyczny

Szkolna Platforma Edukacyjna
Szkolna Platforma Edukacyjna
Szkoła Promująca Zdrowie
Szkoła Odkrywców Talentów