Aktualności z życia szkoły, kadra, osiągnięcia, historia, gazetka szkolna, publikacje

Nasi w finale wojewódzkim

miedzyrzecz-2013 Dnia 21 maja 2013 roku w Międzyrzeckim Domu Kultury odbył się finał Wojewódzkiego Przeglądu Teatrów Młodzieżowych Pro-Arte. Nasz zespół “Po prostu my” reprezentował powiat żarski, zajmując w eliminacjach rejonowych I miejsce. W finale uczestniczyło 11 najlepszych zespołów z całego województwa lubuskiego. Było nam niezmiernie miło, że byliśmy jednym z nich. To naprawdę wielkie osiągnięcie. Jesteśmy dumni z naszej młodzieży, że potrafi tak dobrze odgrywać swoje role. Cieszymy się z sukcesu i nie spoczniemy na laurach. W przyszłym roku postaramy się powtórzyć sukces.

Jadwiga Zaborowska

Szybki kontakt

Zespół Szkół w Tuplicach
Publiczne Gimnazjum im. Unii Europejskiej
ul. Daszyńskiego 1
68-219 Tuplice
tel. 68 3625337
sekretariat - gimtuplice@interia.pl

redakcja strony internetowej
d.wypych@edu.tuplice.pl

Dziennik elektroniczny
Dziennik elektroniczny
SKKT Tuplice

Szkolny Klub Krajoznawczo-Turystyczny

Szkolna Platforma Edukacyjna
Szkolna Platforma Edukacyjna
Szkoła Promująca Zdrowie
Szkoła Odkrywców Talentów