Aktualności z życia szkoły, kadra, osiągnięcia, historia, gazetka szkolna, publikacje

Na planie filmowym

Zdjęcie z panem Andrzejem Grabowskim serialowym Ferdynandem Kiepskim Dnia 05 kwietnia 2013 roku nasz zespół teatralny “Po prostu my” wybrał się na wycieczkę do Wrocławia. Jednak nie była to zwykła eskapada. Po pierwsze był to wyjazd w nagrodę za zdobycie “Złotej Balladyny” i nominacji do etapu wojewódzkiego Pro-Arte w Międzyrzeczu oraz wyróżnienia dla grupy młodszej.
Nasi aktorzy w ramach przygotowań do reprezentowania powiatu żarskiego postanowili zobaczyć, jak pracuje się na prawdziwym planie filmowym. Dzięki uprzejmości ekipy “Pierwszej miłości” mogli podejrzeć tworzenie serialu od kuchni.

Najwięcej wrażeń dostarczyły naszym gimnazjalistom autografy, chwile rozmów i wspólne zdjęcia z bohaterami popularnych i lubianych seriali takich jak: “Pierwsza miłość” czy “Świat według Kiepskich”.

Na koniec usłyszeliśmy miłe słowa na temat naszego zachowania. Gimnazjaliści też potrafią pokazać klasę – kultura osobista to nasza dewiza. W końcu trzeba uczyć się od mistrzów. Malutkie Tuplice też potrafią być wielkie.

Jadwiga Zaborowska i Julita Sarnowska-Sieńko

Szybki kontakt

Zespół Szkół w Tuplicach
Publiczne Gimnazjum im. Unii Europejskiej
ul. Daszyńskiego 1
68-219 Tuplice
tel. 68 3625337
sekretariat - gimtuplice@interia.pl

redakcja strony internetowej
d.wypych@edu.tuplice.pl

Dziennik elektroniczny
Dziennik elektroniczny
SKKT Tuplice

Szkolny Klub Krajoznawczo-Turystyczny

Szkolna Platforma Edukacyjna
Szkolna Platforma Edukacyjna
Szkoła Promująca Zdrowie
Szkoła Odkrywców Talentów