Aktualności z życia szkoły, kadra, osiągnięcia, historia, gazetka szkolna, publikacje

Egzaminy … egzaminy i po egzaminach…

imag1445 W tym roku nasi gimnazjaliści pisali je 23, 24 i 25 kwietnia. We wtorek była to historia i WOS oraz język polski. Zaskoczeniem na języku polskim była charakterystyka postaci literackiej zamiast oczekiwanej przez nich rozprawki, do napisania której przygotowywali się aż trzy lata. W środę mierzyli się z królową nauk czyli matematyką oraz przedmiotami przyrodniczymi, a w czwartek mogli sprawdzić swoje umiejętności z języków obcych. Pozostaje nam tylko czekać, jaki będzie wynik:)

Szybki kontakt

Zespół Szkół w Tuplicach
Publiczne Gimnazjum im. Unii Europejskiej
ul. Daszyńskiego 1
68-219 Tuplice
tel. 68 3625337
sekretariat - gimtuplice@interia.pl

redakcja strony internetowej
d.wypych@edu.tuplice.pl

Dziennik elektroniczny
Dziennik elektroniczny
SKKT Tuplice

Szkolny Klub Krajoznawczo-Turystyczny

Szkolna Platforma Edukacyjna
Szkolna Platforma Edukacyjna
Szkoła Promująca Zdrowie
Szkoła Odkrywców Talentów