Aktualności z życia szkoły, kadra, osiągnięcia, historia, gazetka szkolna, publikacje

DZIEŃ KOBIET

dzien_kobiet_2013 7 marca 2013r. klasa IIIA przygotowała występ z okazji Dnia Kobiet. Było śmiesznie, romantycznie, poważnie, strasznie. Uczniowie bardzo zaangażowali się w przedstawienie i wczuli w swoje role. Na koniec Patryk Mróz zagrał dla wszystkich na gitarze i zaśpiewał. Było bardzo głośno. Chłopcy z IIIA złożyli wszystkim kobietom wspaniałe życzenia i poczęstowali pysznymi cukierkami.
Klasa spisała się na medal.

D. Rudzka-Dziobek

Szybki kontakt

Zespół Szkół w Tuplicach
Publiczne Gimnazjum im. Unii Europejskiej
ul. Daszyńskiego 1
68-219 Tuplice
tel. 68 3625337
sekretariat - gimtuplice@interia.pl

redakcja strony internetowej
d.wypych@edu.tuplice.pl

Dziennik elektroniczny
Dziennik elektroniczny
SKKT Tuplice

Szkolny Klub Krajoznawczo-Turystyczny

Szkolna Platforma Edukacyjna
Szkolna Platforma Edukacyjna
Szkoła Promująca Zdrowie
Szkoła Odkrywców Talentów