Aktualności z życia szkoły, kadra, osiągnięcia, historia, gazetka szkolna, publikacje

XXI FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

img_2798 Wczoraj czyli 13 stycznia w Gminnym Ośrodku Kultury w  odbył się Tuplicki Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Impreza została zorganizowana przez Zespół Szkół i Samorządowe Przedszkole w Tuplicach (Podziękowania dla rodziców uczniów i przedszkolaków oraz innych osób zaangażowanych w imprezę). Na naszej scenie wystąpili: Czesław Ceglarz, Przedszkolaki, Debinianki, zespół muzyczny i uczniowie szkoły podstawowej oraz gimnazjum, kabaret Zośka z Lubska, Tupliczanki, zespół Country z ZSOiE w Lubsku, 208 Prestissimo z Trzebiela.  Były też pyszne ciasta, grochówka, bigos, malowanie twarzy i badanie poziomu cukru we krwi, a także pokaz udzielania pierwszej pomocy zademonstrowany przez naszych gimnazjalistów .

A już od rana nasi wolontariusze kwestowali w całej gminie zbierając fundusze na dla ratowania życia dzieci i godnej opieki medycznej seniorów. Więcej o imprezie wkrótce..

Zapraszamy do galerii zdjęć.

Szybki kontakt

Zespół Szkół w Tuplicach
Publiczne Gimnazjum im. Unii Europejskiej
ul. Daszyńskiego 1
68-219 Tuplice
tel. 68 3625337
sekretariat - gimtuplice@interia.pl

redakcja strony internetowej
d.wypych@edu.tuplice.pl

Dziennik elektroniczny
Dziennik elektroniczny
SKKT Tuplice

Szkolny Klub Krajoznawczo-Turystyczny

Szkolna Platforma Edukacyjna
Szkolna Platforma Edukacyjna
Szkoła Promująca Zdrowie
Szkoła Odkrywców Talentów