Wtorkowe spotkanie z rodzicami

Po południu 6 listopada 2012 r. comiesięczne spotkanie uatrakcyjniono prezentacją z apelu z okazji Dnia Nauczyciela przygotowaną przez paniąJ. Zaborowską. W świetlicy szkolnej rodzice mogli obejrzeć wystawę prac plastycznych uczniów przygotowaną przez pana P. Haracza. Zaprezentowano najnowszy numer gazetki szkolnej “Utopia”. Przedstawiono prezentację dotyczącą wykonywania doświadczeń na lekcji chemii przygotowaną przez E. Mleczak. Pani R. Marcinkowska pokazała naszyjnik z kości zwierząt wykonany przez Justynę Tomczak z klasy 1. Można było obejrzeć najładniejsze zeszyty uczniów z matematyki i chemii. Pani D. Rudzka-Dziobek przedstawiła prace uczniów ” kartki z wakacji”, wykonanie których wymagało ćwiczenia czasu przeszłego i odpowiedniego słownictwa.

E. Mleczak