Aktualności z życia szkoły, kadra, osiągnięcia, historia, gazetka szkolna, publikacje

Wtorkowe spotkanie z rodzicami

sam_0563_0 Po południu 6 listopada 2012 r. comiesięczne spotkanie uatrakcyjniono prezentacją z apelu z okazji Dnia Nauczyciela przygotowaną przez panią J. Zaborowską. W świetlicy szkolnej rodzice mogli obejrzeć wystawę prac plastycznych uczniów przygotowaną przez pana P. Haracza. Zaprezentowano najnowszy numer gazetki szkolnej ?Utopia?. Przedstawiono prezentację dotyczącą wykonywania doświadczeń na lekcji chemii przygotowaną przez E. Mleczak. Pani R. Marcinkowska pokazała naszyjnik z kości zwierząt wykonany przez Justynę Tomczak z klasy 1. Można było obejrzeć najładniejsze zeszyty uczniów z matematyki i chemii. Pani D. Rudzka-Dziobek przedstawiła prace uczniów ? kartki z wakacji, wykonanie których wymagało ćwiczenia czasu przeszłego i odpowiedniego słownictwa.

 E. Mleczak

Szybki kontakt

Zespół Szkół w Tuplicach
Publiczne Gimnazjum im. Unii Europejskiej
ul. Daszyńskiego 1
68-219 Tuplice
tel. 68 3625337
sekretariat - gimtuplice@interia.pl

redakcja strony internetowej
d.wypych@edu.tuplice.pl

Dziennik elektroniczny
Dziennik elektroniczny
SKKT Tuplice

Szkolny Klub Krajoznawczo-Turystyczny

Szkolna Platforma Edukacyjna
Szkolna Platforma Edukacyjna
Szkoła Promująca Zdrowie
Szkoła Odkrywców Talentów