Aktualności z życia szkoły, kadra, osiągnięcia, historia, gazetka szkolna, publikacje

Noc filmowa 30.11.2012 r.

     Wieczorem 30 listopada uczniowie II a pojawili się w szkole ze śpiworami, zapasami jedzenia i picia. Mieli też ze sobą laptopa i dziesiątki filmów, które zamierzali oglądać przez całą noc. Po ekspresowym zorganizowaniu sali kinowej i pizzy, przyszedł czas na pierwsze projekcje. Były horrory, komedie i filmy sensacyjne. Ostatni film skończyliśmy oglądać o 6.30. Następna nocna impreza za rok.

 

Tomasz Paluszkiewicz

Szybki kontakt

Zespół Szkół w Tuplicach
Publiczne Gimnazjum im. Unii Europejskiej
ul. Daszyńskiego 1
68-219 Tuplice
tel. 68 3625337
sekretariat - gimtuplice@interia.pl

redakcja strony internetowej
d.wypych@edu.tuplice.pl

Dziennik elektroniczny
Dziennik elektroniczny
SKKT Tuplice

Szkolny Klub Krajoznawczo-Turystyczny

Szkolna Platforma Edukacyjna
Szkolna Platforma Edukacyjna
Szkoła Promująca Zdrowie
Szkoła Odkrywców Talentów