Aktualności z życia szkoły, kadra, osiągnięcia, historia, gazetka szkolna, publikacje

Razem można osiągnąć więcej

Tradycja to rzecz święta, więc nasze gimnazjum zamierza kontynuować w tym roku szkolnym tak zwane “Pierwsze wtorki“. Zespół nauczycieli odpowiedzialnych za zbudowanie planu wychowawczego i zespół do spraw promocji szkoły postanowił, że wprowadzi innowację. Polegać ona będzie na tym, że spotkania z rodzicami w każdy pierwszy wtorek będą miały dodatkową atrakcję, czyli pokaz bieżących osiągnięć naszych uczniów. 2 października rodzice mogli zobaczyć m.in. wystawę plakatów dotyczących zagadnień chemicznych, prace z lekcji historii i geografii, najładniejsze zeszyty z języka polskiego klasy I, nowy numer gazetki szkolnej “Utopia”oraz dwie prezentacje multimedialne : “Dzień Sprzątania Świata” i “Mam strój apelowy”. Cieszymy się, że frekwencja dopisała. Rodziców, którzy zainteresowali się postępami swoich dzieci było znacznie więcej. Razem można naprawdę osiągnąć o wiele więcej…

więcej zdjęć w galerii

Jadwiga Zaborowska

Szybki kontakt

Zespół Szkół w Tuplicach
Publiczne Gimnazjum im. Unii Europejskiej
ul. Daszyńskiego 1
68-219 Tuplice
tel. 68 3625337
sekretariat - gimtuplice@interia.pl

redakcja strony internetowej
d.wypych@edu.tuplice.pl

Dziennik elektroniczny
Dziennik elektroniczny
SKKT Tuplice

Szkolny Klub Krajoznawczo-Turystyczny

Szkolna Platforma Edukacyjna
Szkolna Platforma Edukacyjna
Szkoła Promująca Zdrowie
Szkoła Odkrywców Talentów