Aktualności z życia szkoły, kadra, osiągnięcia, historia, gazetka szkolna, publikacje

Kręgle

cats Dnia 22 maja 2012r. uczniowie klasy IB wraz z wychowawczynią panią Joanną Lewandowską ? Gajdą w ramach nagrody za zajęcie I miejsca w zbiórce makulatury udali się do Żar na kręgle. Wszyscy dobrze się bawili. Każdy miał możliwość sprawdzić swoje umiejętności fizyczne w zmaganiu z ciężką kulą:)  Atmosfera była bardzo miła. Uczniowie dzięki temu odreagowali od codziennej, szkolnej rzeczywistości. Dziewczęta i chłopcy bardzo dziękują pani Beacie Kloc za zorganizowanie konkursu oraz pani Joannie za sprawowanie opieki.

Szybki kontakt

Zespół Szkół w Tuplicach
Publiczne Gimnazjum im. Unii Europejskiej
ul. Daszyńskiego 1
68-219 Tuplice
tel. 68 3625337
sekretariat - gimtuplice@interia.pl

redakcja strony internetowej
d.wypych@edu.tuplice.pl

Dziennik elektroniczny
Dziennik elektroniczny
SKKT Tuplice

Szkolny Klub Krajoznawczo-Turystyczny

Szkolna Platforma Edukacyjna
Szkolna Platforma Edukacyjna
Szkoła Promująca Zdrowie
Szkoła Odkrywców Talentów