Aktualności z życia szkoły, kadra, osiągnięcia, historia, gazetka szkolna, publikacje

Klasa III b -mistrzowie teatru

imag0423a 30 maja moja III b przeniosła nas w zupełnie inny świat, czyli w zamierzchłe czasy panującego w Tebach tyrana Kreona i niesamowicie odważnej Antygony, która wolała umrzeć, niż pozwolić zbezcześcić zwłoki brata Polonejkesa. Klasa podzielona na dwie grupy przygotowała “Antygonę w pigułce” i “Sąd nad Antygoną”. Te dwa zupełnie odmienne projekty pozwoliły utrwalić zdobytą wiedzę podczas lekcji języka polskiego i sprawić, że łza zakręciła się w oku. Szkoda, że muszą w tym roku opuścić mury naszej szkoły….

Jadwiga Zaborowska

Szybki kontakt

Zespół Szkół w Tuplicach
Publiczne Gimnazjum im. Unii Europejskiej
ul. Daszyńskiego 1
68-219 Tuplice
tel. 68 3625337
sekretariat - gimtuplice@interia.pl

redakcja strony internetowej
d.wypych@edu.tuplice.pl

Dziennik elektroniczny
Dziennik elektroniczny
SKKT Tuplice

Szkolny Klub Krajoznawczo-Turystyczny

Szkolna Platforma Edukacyjna
Szkolna Platforma Edukacyjna
Szkoła Promująca Zdrowie
Szkoła Odkrywców Talentów