Aktualności z życia szkoły, kadra, osiągnięcia, historia, gazetka szkolna, publikacje

Wielkie Dyktando Szkolne – wziąć byka za rogi :)

imag0360a W tym roku, podtrzymując tradycję naszego gimnazjum, wszyscy uczniowie zmierzyli się z bykami, tym razem tylko ortograficznymi 🙂 Dnia 28 maja odbył się I etap Wielkiego Dyktanda Szkolnego. 04 czerwca etap II, do którego zakwalifikowało się 30 uczniów (po 2 najlepsze osoby z każdej klasy). Etap III 11 czerwca – tu wyłonimy Mistrza Ortografii i najlepszą klasę roku szkolnego 2011/2012. Na zdjęciu pomocnice polonistów i główne organizatorki ? od lewej : Jagoda Kaszubska, Andżelika Szmigielska, Justyna Czubata, Oliwia Jaśkiewicz i Zuzanna Wojtasiewicz.

Jadwiga Zaborowska

Szybki kontakt

Zespół Szkół w Tuplicach
Publiczne Gimnazjum im. Unii Europejskiej
ul. Daszyńskiego 1
68-219 Tuplice
tel. 68 3625337
sekretariat - gimtuplice@interia.pl

redakcja strony internetowej
d.wypych@edu.tuplice.pl

Dziennik elektroniczny
Dziennik elektroniczny
SKKT Tuplice

Szkolny Klub Krajoznawczo-Turystyczny

Szkolna Platforma Edukacyjna
Szkolna Platforma Edukacyjna
Szkoła Promująca Zdrowie
Szkoła Odkrywców Talentów