Aktualności z życia szkoły, kadra, osiągnięcia, historia, gazetka szkolna, publikacje

Uczyć – bawiąc…

imag0209 Przez cały rok szkolny klasy pierwsze uczestniczyły w dodatkowych zajęciach innowacyjnych z języka polskiego pod nazwą “Teatromania”. Jak widać, na załączonym obrazku , dzięki tym zajęciom nasze kochane pierwszaki nabrały ogłady i śmiałości niezbędnej do funkcjonowania w dorosłym życiu, a może nawet pokochały teatr ? Ależ jak go można nie kochać 🙂 🙂 Na zdjęciu od lewej: Bartosz Mazurek, Maksymilian Kardasz i Damian Tkaczyk w scence z 08 maja 2012 r. przedstawiającej życie w epoce średniowiecza.

Jadwiga Zaborowska

Szybki kontakt

Zespół Szkół w Tuplicach
Publiczne Gimnazjum im. Unii Europejskiej
ul. Daszyńskiego 1
68-219 Tuplice
tel. 68 3625337
sekretariat - gimtuplice@interia.pl

redakcja strony internetowej
d.wypych@edu.tuplice.pl

Dziennik elektroniczny
Dziennik elektroniczny
SKKT Tuplice

Szkolny Klub Krajoznawczo-Turystyczny

Szkolna Platforma Edukacyjna
Szkolna Platforma Edukacyjna
Szkoła Promująca Zdrowie
Szkoła Odkrywców Talentów