Aktualności z życia szkoły, kadra, osiągnięcia, historia, gazetka szkolna, publikacje

Romeo, czemuż ty jesteś Romeo …

imag0369a 29 maja klasa I a podczas zajęć innowacyjnych z “Teatromanii” bawiła się podczas oglądania sceny balkonowej z “Romea i Julii” Williama Szekspira. Bohaterami tego wydarzenia byli: Natalia Galica, Lidia Kazuś, Damian Dolot i Maksymilian Kardasz. Pięknie wyuczone teksty na pamięć, ciekawe stroje, niesamowite dekoracje – to ich atuty. Gratulujemy odwagi i dziękujemy za niezapomniane wrażenia.

Jadwiga Zaborowska

Szybki kontakt

Zespół Szkół w Tuplicach
Publiczne Gimnazjum im. Unii Europejskiej
ul. Daszyńskiego 1
68-219 Tuplice
tel. 68 3625337
sekretariat - gimtuplice@interia.pl

redakcja strony internetowej
d.wypych@edu.tuplice.pl

Dziennik elektroniczny
Dziennik elektroniczny
SKKT Tuplice

Szkolny Klub Krajoznawczo-Turystyczny

Szkolna Platforma Edukacyjna
Szkolna Platforma Edukacyjna
Szkoła Promująca Zdrowie
Szkoła Odkrywców Talentów