Aktualności z życia szkoły, kadra, osiągnięcia, historia, gazetka szkolna, publikacje

Nie pij, nie pal, nie bądź życiowym kaleką …

imag0227a 15 maja do naszej szkoły przyjechali aktorzy z przedstawieniem profilaktycznym, które nosiło tytuł “Retrospekcja”. Wszyscy obejrzeli spektakl z dużym zainteresowaniem, a po nim chętnie wzięli udział w dyskusji na temat uzależnień. Takie akcje dają dużo więcej niż zwykłe umoralnianie. Do młodzieży bardziej dociera ich język oraz ich problemy pokazane w ciekawy sposób. Główna bohaterka umiera, bo chciała być piękna i szczupła, ale co chwilę na sali słychać było śmiech. Dlaczego? Bo teksty, które padały ze sceny, były nie do podrobienia:)

Jadwiga Zaborowska

Szybki kontakt

Zespół Szkół w Tuplicach
Publiczne Gimnazjum im. Unii Europejskiej
ul. Daszyńskiego 1
68-219 Tuplice
tel. 68 3625337
sekretariat - gimtuplice@interia.pl

redakcja strony internetowej
d.wypych@edu.tuplice.pl

Dziennik elektroniczny
Dziennik elektroniczny
SKKT Tuplice

Szkolny Klub Krajoznawczo-Turystyczny

Szkolna Platforma Edukacyjna
Szkolna Platforma Edukacyjna
Szkoła Promująca Zdrowie
Szkoła Odkrywców Talentów