Aktualności z życia szkoły, kadra, osiągnięcia, historia, gazetka szkolna, publikacje

Konkurs Informatyczny w Lubsku

Jarek odbierający nagrodę w konkursie informatycznym W dniu dzisiejszym odbyła się kolejna już trzecia edycja konkursu informatycznego “Jeden z dziesięciu” organizowanego przez Zespół Szkół Ogólnokształcących i Ekonomicznych w Lubsku. W tym roku naszą szkołę reprezentowali: Adrian Cieślak, Patryk Kiełbowski, Maciej Potocki i Jarosław Śliwiński. Konkurs składający się z testu pisemnego, pytań losowych oraz umiejętności w grach komputerowych wygrał uczeń z Lubska, a za nim na II miejscu uplasował się nasz Jarek Śliwiński. Gratulujemy

Szybki kontakt

Zespół Szkół w Tuplicach
Publiczne Gimnazjum im. Unii Europejskiej
ul. Daszyńskiego 1
68-219 Tuplice
tel. 68 3625337
sekretariat - gimtuplice@interia.pl

redakcja strony internetowej
d.wypych@edu.tuplice.pl

Dziennik elektroniczny
Dziennik elektroniczny
SKKT Tuplice

Szkolny Klub Krajoznawczo-Turystyczny

Szkolna Platforma Edukacyjna
Szkolna Platforma Edukacyjna
Szkoła Promująca Zdrowie
Szkoła Odkrywców Talentów