Aktualności z życia szkoły, kadra, osiągnięcia, historia, gazetka szkolna, publikacje

UFFF ! JUŻ PO EGZAMINACH :)

egz3b Z biciem serca wchodzili do wyznaczonej sali, by sprawdzić siebie, jak pracowali przez trzy lata w naszym gimnazjum. Dodatkowy stres spowodowany był tym, że nasze pociechy po raz pierwszy pisały ten egzamin w nowej formule. Zamiast trzech części : humanistycznej, matematyczno-przyrodniczej i językowej , należało zmierzyć się aż z sześcioma: część I – historia i WOS, część II – język polski, część III – przedmioty przyrodnicze, część IV – matematyka, część V – język nowożytny podstawa, część VI – język nowożytny rozszerzenie. Jednak, jak widać na załączonym obrazku, dobry humor im dopisywał. Jadwiga Zaborowska

Szybki kontakt

Zespół Szkół w Tuplicach
Publiczne Gimnazjum im. Unii Europejskiej
ul. Daszyńskiego 1
68-219 Tuplice
tel. 68 3625337
sekretariat - gimtuplice@interia.pl

redakcja strony internetowej
d.wypych@edu.tuplice.pl

Dziennik elektroniczny
Dziennik elektroniczny
SKKT Tuplice

Szkolny Klub Krajoznawczo-Turystyczny

Szkolna Platforma Edukacyjna
Szkolna Platforma Edukacyjna
Szkoła Promująca Zdrowie
Szkoła Odkrywców Talentów