Aktualności z życia szkoły, kadra, osiągnięcia, historia, gazetka szkolna, publikacje

Potrafimy dobrze pracować – “Dywizjon 303” oczami nastolatków.

dywizjon303_m Klasa III b, oprócz tego, że przygotowywała się sumiennie do egzaminu gimnazjalnego, to dodatkowo bardzo chętnie brała udział w projektach edukacyjnych z języka polskiego. Ta nowa forma pracy funkcjonuje w naszej szkole już trzy lata i nadal cieszy się dużym powodzeniem. Uczniowie mogą tu wykazać się inwencją twórczą i samodzielnością. Za dobrą pracę zawsze są wysoko nagradzani.   Jadwiga Zaborowska

Szybki kontakt

Zespół Szkół w Tuplicach
Publiczne Gimnazjum im. Unii Europejskiej
ul. Daszyńskiego 1
68-219 Tuplice
tel. 68 3625337
sekretariat - gimtuplice@interia.pl

redakcja strony internetowej
d.wypych@edu.tuplice.pl

Dziennik elektroniczny
Dziennik elektroniczny
SKKT Tuplice

Szkolny Klub Krajoznawczo-Turystyczny

Szkolna Platforma Edukacyjna
Szkolna Platforma Edukacyjna
Szkoła Promująca Zdrowie
Szkoła Odkrywców Talentów