Aktualności z życia szkoły, kadra, osiągnięcia, historia, gazetka szkolna, publikacje

Konkurs chemiczny Olimpus

chem Na zdjęciu uczniowie gimnazjum omawiają wyniki konkursu chemicznego Olimpus sesja jesienna. Kamil Szydłowski i Kornela Kowalczyk są zadowoleni, bo osiągnęli 182 punkty, podczas gdy średnia krajowa wynosiła 164 punkty. Maksymalny wynik to 234 punkty. Wyniki powyżej średniej krajowej osiągnęli również Martyna Kowalczyk, Michał Kromp. Niektórzy z nich ponownie zmierzyli się z zadaniami z chemii w sesji wiosennej. W konkursie wzięli udział: Maksymilian Kardasz, Kamil Szydłowski, Piotr Moczkodan, Jarosław Śliwiński, Noemi Jaślanek, Justyna Nowakowska, Kamil Bućkowski, Andżelika Szmigielska, Michał Kromp, Martyna Kowalczyk. Wyniki otrzymamy pod koniec maja. Uczniów do konkursu przygotowywała E. Jankowska-Mleczak.

Szybki kontakt

Zespół Szkół w Tuplicach
Publiczne Gimnazjum im. Unii Europejskiej
ul. Daszyńskiego 1
68-219 Tuplice
tel. 68 3625337
sekretariat - gimtuplice@interia.pl

redakcja strony internetowej
d.wypych@edu.tuplice.pl

Dziennik elektroniczny
Dziennik elektroniczny
SKKT Tuplice

Szkolny Klub Krajoznawczo-Turystyczny

Szkolna Platforma Edukacyjna
Szkolna Platforma Edukacyjna
Szkoła Promująca Zdrowie
Szkoła Odkrywców Talentów