Aktualności z życia szkoły, kadra, osiągnięcia, historia, gazetka szkolna, publikacje

III- miejsce w Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego – Żary 2012.

20120413054 13 kwietnia w Zespole Szkół Samochodowych w Żarach odbył się kolejny finał powiatowy Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, w którym brały udział reprezentacje 10-ciu zwycięzców eliminacji gminnych naszego powiatu . Naszą szkołę reprezentował zespół w składzie: Piotr Moczkodan, Jacek Chróściel i Dorian Hałun. Po zaciętej walce z testami, w miasteczku ruchu drogowego i na placu manewrowym ostatecznie nasi reprezentanci zajęli trzecie miejsce na podium. Gratulujemy.

Szybki kontakt

Zespół Szkół w Tuplicach
Publiczne Gimnazjum im. Unii Europejskiej
ul. Daszyńskiego 1
68-219 Tuplice
tel. 68 3625337
sekretariat - gimtuplice@interia.pl

redakcja strony internetowej
d.wypych@edu.tuplice.pl

Dziennik elektroniczny
Dziennik elektroniczny
SKKT Tuplice

Szkolny Klub Krajoznawczo-Turystyczny

Szkolna Platforma Edukacyjna
Szkolna Platforma Edukacyjna
Szkoła Promująca Zdrowie
Szkoła Odkrywców Talentów