Aktualności z życia szkoły, kadra, osiągnięcia, historia, gazetka szkolna, publikacje

?TIK?-TAK!?

tik-tak Od poniedziałku nasi uczniowie biorą udział w II Ogólnopolskim Konkursie Informatycznym ?TIK?-TAK!? dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych jest organizowanym przez Polskie Towarzystwo Informatyczne.

Z ostatniej chwili: Zakończył się pierwszy etap konkursu. Nasz uczeń Jarek Śliwiński uplasował się w pierwszej 100 gimnazjalistów zajmując ostatecznie 69 miejsce. Gratulujemy. Niestety nie udało mu się “załapać” do drugiego etapu, w którym wezmą udział uczniowie z pierwszej pięćdziesiątki. Tu można sprawdzić wyniki

Szybki kontakt

Zespół Szkół w Tuplicach
Publiczne Gimnazjum im. Unii Europejskiej
ul. Daszyńskiego 1
68-219 Tuplice
tel. 68 3625337
sekretariat - gimtuplice@interia.pl

redakcja strony internetowej
d.wypych@edu.tuplice.pl

Dziennik elektroniczny
Dziennik elektroniczny
SKKT Tuplice

Szkolny Klub Krajoznawczo-Turystyczny

Szkolna Platforma Edukacyjna
Szkolna Platforma Edukacyjna
Szkoła Promująca Zdrowie
Szkoła Odkrywców Talentów