Aktualności z życia szkoły, kadra, osiągnięcia, historia, gazetka szkolna, publikacje

Uwaga konkurs – Mistrzostwa Polski w łamigłówkach i w sudoku

Fundacja Rozwoju Matematyki Rekreacyjnej SFINKS informuje, że niebawem odbędą się XVI Mistrzostwa Polski w Łamigłówkach i VII Mistrzostwa Polski w Sudoku. Celem Mistrzostw jest propagowanie matematyki rekreacyjnej poprzez popularyzację łamigłówek i sudoku.

Dnia 3 marca 2012 roku odbędą się eliminacje za pośrednictwem Internetu do XVI Mistrzostw Polski w Łamigłówkach. 40 osób z najwyższym wynikiem zostanie zaproszonych na finał, który odbędzie się w Warszawie 21 kwietnia.

Eliminacje do VII Mistrzostw Polski w Sudoku zostaną rozegrane 10 marca 2012 roku. Ponownie 40 najlepszych osób weźmie udział w finale, który odbędzie się w Warszawie 22 kwietnia, czyli dzień po finale Mistrzostw Polski w Łamigłówkach.

Jak zawsze Mistrzostwa Polski będą stanowiły podstawę do wyboru reprezentacji na Mistrzostwa Świata, które odbędą się w Chorwacji. W zawodach może wziąć udział każda osoba, która zarejestruje się i nadeśle rozwiązania zgodnie z wymogami regulaminu. Rejestracja uczestników zostanie uruchomiona w drugiej połowie lutego 2012 r.

Zapraszamy uczniów i nauczycieli do wzięcia udziału w konkursie.

Więcej informacji http://sfinks.org.pl/ . Źródło http://www.szkola.firmowa.eu

Szybki kontakt

Zespół Szkół w Tuplicach
Publiczne Gimnazjum im. Unii Europejskiej
ul. Daszyńskiego 1
68-219 Tuplice
tel. 68 3625337
sekretariat - gimtuplice@interia.pl

redakcja strony internetowej
d.wypych@edu.tuplice.pl

Dziennik elektroniczny
Dziennik elektroniczny
SKKT Tuplice

Szkolny Klub Krajoznawczo-Turystyczny

Szkolna Platforma Edukacyjna
Szkolna Platforma Edukacyjna
Szkoła Promująca Zdrowie
Szkoła Odkrywców Talentów