Aktualności z życia szkoły, kadra, osiągnięcia, historia, gazetka szkolna, publikacje

Sukces Szymona

Artykuł _ źródło Gazeta Lubuska Nasz trzecioklasista Szymon Krawiec zajął 10 miejsce w międzynarodowym konkursie na montaż filmu z gier komputerowych. Dodatkowo jego klip został uznany numerem jeden przez inny zagraniczny portal. Na niego sława już czeka.

Turniej na najlepszy film zorganizowała firma EngineArts. Uczestnicy mieli za zadanie zmontować akcje z dowolnych gier i dobrać do niej muzykę więcej możecie przeczytać tekście źródłowym artykule GAZETY LUBUSKIEJ (autor artykułu Karol Bronk)

link do artykułu

artykuł w formacie PDF

Szybki kontakt

Zespół Szkół w Tuplicach
Publiczne Gimnazjum im. Unii Europejskiej
ul. Daszyńskiego 1
68-219 Tuplice
tel. 68 3625337
sekretariat - gimtuplice@interia.pl

redakcja strony internetowej
d.wypych@edu.tuplice.pl

Dziennik elektroniczny
Dziennik elektroniczny
SKKT Tuplice

Szkolny Klub Krajoznawczo-Turystyczny

Szkolna Platforma Edukacyjna
Szkolna Platforma Edukacyjna
Szkoła Promująca Zdrowie
Szkoła Odkrywców Talentów