Aktualności z życia szkoły, kadra, osiągnięcia, historia, gazetka szkolna, publikacje

Gimnazjada Informatyczna – Sukces Jarka

gimnazjada1003 W dniu dzisiejszym po raz kolejny w Żarach odbył się konkurs “Gimnazjada Informatyczna”. Uczniowie powiatu żarskiego wraz z opiekunami  gościli w Gimnazjum nr 2 w Żarach. Tym razem potyczki uczestników dotyczyły umiejętności w zakresie sprzętu komputerowego, znajomości pakietu Office oraz programowania w języku HTML. Naszą szkołę reprezentował Jarek Śliwiński, który zajął ostatecznie III miejsce. Gratulujemy.

Szybki kontakt

Zespół Szkół w Tuplicach
Publiczne Gimnazjum im. Unii Europejskiej
ul. Daszyńskiego 1
68-219 Tuplice
tel. 68 3625337
sekretariat - gimtuplice@interia.pl

redakcja strony internetowej
d.wypych@edu.tuplice.pl

Dziennik elektroniczny
Dziennik elektroniczny
SKKT Tuplice

Szkolny Klub Krajoznawczo-Turystyczny

Szkolna Platforma Edukacyjna
Szkolna Platforma Edukacyjna
Szkoła Promująca Zdrowie
Szkoła Odkrywców Talentów