Aktualności z życia szkoły, kadra, osiągnięcia, historia, gazetka szkolna, publikacje

Lesen macht Spaß

niem Dnia 16 czerwca 2011 roku w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Ekonomicznych w Lubsku odbyła się drugaa edycja konkursu języka niemieckiego Lesen macht Spaß. Naszą szkołę pod opieką p. Danuty Rudzkiej-Dziobek reprezentowali: Justyna Nowakowska, Michał Kromp i Kinga Marzec. Justyna Nowakowska uzyskała imponujący wynik i zdobyła II miejsce. Otrzymała również nagrodę – pendrive’a i pamiątkowy dyplom. Dwoje pozostałych uczniów zdobyło wyróżnienia. Gratulujemy!

Szybki kontakt

Zespół Szkół w Tuplicach
Publiczne Gimnazjum im. Unii Europejskiej
ul. Daszyńskiego 1
68-219 Tuplice
tel. 68 3625337
sekretariat - gimtuplice@interia.pl

redakcja strony internetowej
d.wypych@edu.tuplice.pl

Dziennik elektroniczny
Dziennik elektroniczny
SKKT Tuplice

Szkolny Klub Krajoznawczo-Turystyczny

Szkolna Platforma Edukacyjna
Szkolna Platforma Edukacyjna
Szkoła Promująca Zdrowie
Szkoła Odkrywców Talentów