Reportaż z wycieczki III”B”

wyc04 Postanowiłam, że skoro rozpoczął się burzliwy okres wycieczek klasowych ,rozpocznę etap reportaży.  Dnia 12 maja na wycieczkę wybrała się klasa III “b” .
Postanowiliśmy odwiedzić ośrodek “TEMAR”  na Kołatce.  Zaciszne miejsce , las, fajne domki , jezioro i co najważniejsze świetni ludzie z którymi bardzo miło upływał czas. Po zakwaterowaniu , poszliśmy nad jezioro , ochłodzić się .
Koło godziny 15.00 wrócili chłopcy z Coca Coli ,  zajmując sam szczyt podium i otrzymując promocję na finał do Gorzowa Wielkopolskiego.
Zmęczeni, ale szczęśliwi panowie biegali jak dzicz po domku, kiedy dziewczyny udały się do kuchni by robić pizze. Wieczorem ognisko.  Relaks, spacery, połowy ryb, wylegiwanie się na słoneczku. Trzy dni minęły szybko i bardzo ekscytująco. Polecamy 🙂
Inez Tułacz