Aktualności z życia szkoły, kadra, osiągnięcia, historia, gazetka szkolna, publikacje

LUBIMY POMAGAĆ. Lubski Festiwal Artystyczny – scena specjalna

wycieczka-061 W tym roku odbył się już XVII Lubski Festiwal Artystyczny – Scena Specjalna pt: “Podróż za jeden uśmiech”, w którym mogliśmy również uczestniczyć jako Wolontariuszki. Festiwal odbył się w dniach 11 – 13 maja 2010 r. na terenie Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Lubsku.

Jako wolontariuszki,a zarazem tancerki dziewczęta z naszego gimnazjum uczyły dzieci nowych kroków, tworząc formacje taneczne. Dwa dni prowadziły zajęcia , pomagając dzieciakom uwierzyć w siebie. Zwyczajne pompony, powodowały uśmiech na twarzach podopiecznych.

Inez

Szybki kontakt

Zespół Szkół w Tuplicach
Publiczne Gimnazjum im. Unii Europejskiej
ul. Daszyńskiego 1
68-219 Tuplice
tel. 68 3625337
sekretariat - gimtuplice@interia.pl

redakcja strony internetowej
d.wypych@edu.tuplice.pl

Dziennik elektroniczny
Dziennik elektroniczny
SKKT Tuplice

Szkolny Klub Krajoznawczo-Turystyczny

Szkolna Platforma Edukacyjna
Szkolna Platforma Edukacyjna
Szkoła Promująca Zdrowie
Szkoła Odkrywców Talentów