Przekaż 1% podatku dla naszej szkoły!!!

Składamy podziękowanie Rodzicom, którz wsparli Zespół Szkół w Tuplicach przystępując do akcji “1% dla naszej szkoły”. Z rozliczenia ubiegłorocznej akcji wynika, że otrzymaliśmy ponad 3000,00 zł (w porozumieniu z Radą Rodziców przeznaczymy je na zakup pomocy dydaktycznych i książek do biblioteki szkolnej).

W tym roku również mogą się Państwo przyczynić do wzbogacenia szkolnych pracowni, dzięki czemu przebieg nauczania będzie dla uczniów skuteczniejszy.

Prosimy o przekazywanie 1% podatku dochodowego na specjalne konto szkoły.

Jeden procent to jedyna część podatku, o której przeznaczeniu każdy może zdecydować sam. Dlatego zachęcamy Państwa, aby w ten prosty sposób wspomóc naszą szkołę, nie ponosząc przy tym żadnych kosztów. Nie ma przy tym znaczenia, czy ma się nadpłatę, czy niedopłatę podatku.

Wyczerpujące informacje o akcji wspierania szkół znajdują się na stronach internetowego portalu “Przyjaznej Szkoły”: www.ps.org.pl

1% podatku można wpłacać na jedną ze szkół wchodzących w skład Zespołu Szkół w Tuplicach:

– Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki drukuj

proc_pod