Aktualności z życia szkoły, kadra, osiągnięcia, historia, gazetka szkolna, publikacje

Jasełka 2011.

img_8993 W dniu dzisiejszym nasi gimnazjaliści oraz kadra mieli okazje obejrzeć długo oczekiwane przedstawienie “Jasełka 2011” przygotowane przez grupę uczniów z naszej szkoły pod opieką ks. Macieja Maniarskiego. Ciekawy scenariusz i wykonanie sprawiły, że wszystkim sie podobało, a prawdziwym hitem okazało się wykonanie pieśni religijnych przez dwóch uczniów klas trzecich. Więcej zdjęc w galerii

Szybki kontakt

Zespół Szkół w Tuplicach
Publiczne Gimnazjum im. Unii Europejskiej
ul. Daszyńskiego 1
68-219 Tuplice
tel. 68 3625337
sekretariat - gimtuplice@interia.pl

redakcja strony internetowej
d.wypych@edu.tuplice.pl

Dziennik elektroniczny
Dziennik elektroniczny
SKKT Tuplice

Szkolny Klub Krajoznawczo-Turystyczny

Szkolna Platforma Edukacyjna
Szkolna Platforma Edukacyjna
Szkoła Promująca Zdrowie
Szkoła Odkrywców Talentów